O nas

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko uczyło się angielskiego w przyjemnej atmosferze, aktywnie i w czasie dostosowanym do jego możliwości i potrzeb, to dobrze trafiłeś! Lekcje, jakie oferujemy, są zdecydowanie dla Twojego dziecka!

• Po 12 latach nauczania angielskiego wiemy, że tylko indywidualne podejście i nauka we własnym tempie, brak stresu i poczucie bezpieczeństwa zapewnia najlepsze i najszybsze efekty. Wiemy też, że aby dzieci były komunikatywne w j. angielskim, większość zajęć to muszą być rozmowy, zabawy, gry, a nie bierne ćwiczenia. I tej zasady się trzymamy.
  • Lekcje Happy House odbywają się wyłącznie po angielsku. Zanurzenie w języku gwarantuje, że dziecko uczy się gotowych zwrotów, bardzo szybko naturalnie reaguje w języku angielskim, oswaja się i osłuchuje z językiem i traktuje to jako coś naturalnego.
  • Nasz najmłodszy uczeń ma 2 lata, najstarszy – 15. Oferujemy zajęcia w 4 modułach:

PRZEDSZKOLAKI                       DZIECI WCZESNOSZKOLNE                PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU 8-KLASISTY                  LEKCJE ONLINE

• Prowadzimy zajęcia grupowe w przedszkolach i szkołach podstawowych popołudniami i wieczorami, w ramach dodatkowych zajęć pozalekcyjnych
  • Dla każdej z grup wiekowych prowadzimy zajęcia online – grupowe i indywidualne. Nawet już dla starszych przedszkolaków!
  • Nie angażujemy rodzica w przyprowadzanie i zabieranie dziecka, ponieważ zabieramy dzieci z przedszkola/świetlicy i odprowadzamy je po naszych zajęciach.
  • Nasze lekcje trwają 60 minut dla dzieci szkolnych i 45 dla dzieci przedszkolnych.
  • Lektorzy Happy House to ludzie z pasją, z pomysłami na angażowanie uczniów w konstruktywne zadania i zabawy, stale się rozwijający, otwarci na szkolenia i nowości. Elastyczni co do czasu i formy prowadzenia zajęć. A przede wszystkim stworzeni do pracy z dziećmi.
  • Znajdziesz nas w każdej części Wrocławia – sprawdź lokalizacje, do jakiej najbliżej Twojemu dziecku
  • Zapraszamy! Zapisz Twoje dziecko na bezpłatną lekcję próbną!